Мова
ua ru

ЗЕРНОМЕТАЧІ

Для перекидання з бурту в бурт, навантаження та іншого переміщення зерна призначені зернометачі, їх надійність, ефективність та продуктивність, істотно знизять витрати з перевалки готової продукції.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-60. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -    ..
  90,000 грн
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-80. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -    ..
  93,000 грн
 •  Пропонуємо зернометач ЗМ-90. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -   ..
  120,000 грн
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-100 (ЗМ-120). Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -  &..
  130,000 грн

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106