Мова
ua ru

Розкидувач добрив РУН-600

Розкидувач добрив РУН-600

Виробник AGRONEXT
Артикул: РУН-600
Наявність:
На складі
Ціна 20,000 грн
Опис

Розкидач мінеральних добрив призначений для поверхневого внесення твердих мінеральних добрив в гранульованому і кристалічному вигляді з подальшим закладенням їх грунтообробними знаряддями, а також для підживлення зернових і просапних культур, луків і пасовищ. Габарити і продуктивність машини передбачають роботу як в полі, так і в садах.

Розкидач мінеральних добрив Розкидувач добрив РУН-600 призначений для розсіювання і рівномірного розподілу гранульованих, сухих, кристалічних і прілірованих міндобрив. Модель призначена для класів тракторів - від 1.4. Маючи масу від 2200 кг, Розкидувач добрив РУН-600 розганяється до швидкості до 30 км/год. Розкидач простий в налаштуванні та обслуговуванні, ідеально підходить для сільськогосподарських підприємств і приватних фермерских господарств.

В інтернет магазині Agronext вигідно купити розкидач мінеральних добрив Розкидувач добрив РУН-600 за ціною 20,000 грн тому що: у нас низькі ціни, ми є виробниками та доставляємо продукцію по всій Україні. В свою чергу Розкидувач добрив РУН-600 має такі переваги:

  • рівномірний розподіл добрив;
  • продуктивність при внесенні вапняних матеріалів - від 5 гектарів за годину;
  • продуктивність при внесенні гранульованих добрив - від 15 гектарів за годину;
  • міцна конструкція;
  • зручність в обслуговуванні.

Якщо самостійний вибір розкидача Розкидувач добрив РУН-600 видається вам складним, слід звернутися до нашого професійного консультанта.

Магазин Agronext бажає вам приємних покупок!

Специфікація
Основні технічні характеристики
Ємкість бункера, кг 600
Кількість редукторів, шт. 3
Кількість тарілок, шт 4
Привід ВОМ
Тип Навісний
Ширина захвату, м 26
Відгуки (0)
Написати відгук


Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106