Мова
ua ru

Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація)

Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація)

Виробник AGRONEXT
Артикул: 585
Наявність:
На складі
Ціна 125,000 грн
Опис

РМГ-4 призначений для розкидання мінеральних добрив, гіпсу, піску, курячого посліду, вапна.

За допомогою РМГ-4 можливо удобрювати землю твердими речовинами різної щільності у вигляді порошку, гранул або кристалів. Зокрема, це можуть бути аміачна селітра, суперфосфат, калійна сіль, доломітове і вапняна мука, інші добрива. Їх можна вносити в грунт навесні або восени, а також проводити літню підгодівлю інтенсивно зростаючих зернових.

Дана техніка може бути використана для перевезення інших сипучих матеріалів і їх подальшого саморозвантаження.

Можлива зміна конструктивних особливостей по домовленості з замовником, адаптація обладнання під Ваші потреби.

Розкидач мінеральних добрив Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація) призначений для розсіювання і рівномірного розподілу гранульованих, сухих, кристалічних і прілірованих міндобрив. Модель призначена для класів тракторів - від 1.4. Маючи масу від 2200 кг, Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація) розганяється до швидкості до 30 км/год. Розкидач простий в налаштуванні та обслуговуванні, ідеально підходить для сільськогосподарських підприємств і приватних фермерских господарств.

В інтернет магазині Agronext вигідно купити розкидач мінеральних добрив Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація) за ціною 125,000 грн тому що: у нас низькі ціни, ми є виробниками та доставляємо продукцію по всій Україні. В свою чергу Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація) має такі переваги:

  • рівномірний розподіл добрив;
  • продуктивність при внесенні вапняних матеріалів - від 5 гектарів за годину;
  • продуктивність при внесенні гранульованих добрив - від 15 гектарів за годину;
  • міцна конструкція;
  • зручність в обслуговуванні.

Якщо самостійний вибір розкидача Розкидувач добрив, піску РМГ-4 (капітальна реставрація) видається вам складним, слід звернутися до нашого професійного консультанта.

Магазин Agronext бажає вам приємних покупок!

Відгуки (0)
Написати відгук


Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106