Мова
ua ru

Політика Безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину "AGRONEXT.COM.UA" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим Інтернет-магазином зареєстрованих в ньому користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "AGRONEXT.COM.UA" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшло замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце та термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, спеціальних програмах, акційні пропозиції.

Якщо у Вас виникнуть будь-які ускладнення або запитання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти store@agronext.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "AGRONEXT.COM.UA" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин "AGRONEXT.COM.UA" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, Інтернет-магазин "AGRONEXT.COM.UA" з Вашої явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення.

У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "AGRONEXT.COM.UA" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

 


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106