Мова
ua ru

Кормороздавач КТУ-10А, новий

Кормороздавач КТУ-10А, новий

Виробник AGRONEXT
Артикул: 71
Наявність:
На складі
Ціна 135,000 грн
Опис

Пропонуємо кормороздавач КТУ-10А – засіб механізації роздачі кормів на фермах великої рогатої худоби. Застосовується незалежно від напрямку тваринництва.

Кормороздавач КТУ-10А – основний засіб механізації роздачі кормів для середніх та великих фермерських господарств. Основна перевага моделі КТУ-10А – велика швидкість роздачі корму, не порушуючи однорідність і не забруднюючи його. Кузов виконаний з особливо міцного металу. Вантажопід’ємність від 4000 кг та швидкість 30-50 км/год дозволяють знизити витрати праці, адже процесом годівлі буде керувати одна людина.

Стан здоров’я, продуктивність ВРХ та інших тварин великою мірою залежить від своєчасності їх кормління. Місткі та надійні в експлуатації кормороздавачі КТУ-10А забезпечуватимуть якісну годівлю ваших тварин протягом багатьох літ!

Рік виготовлення – 2018.

Гарантійний термін – 12 місяців.

Кормороздавач Кормороздавач КТУ-10А, новий - основний засіб механізації роздачі кормів для середніх та великих фермерських господарств. Для фермерів великою перевагою стане придбання кормороздавача продуктивністю від 480 кубів за годину. Основна перевага моделі Кормороздавач КТУ-10А, новий - велика швидкість роздачі корму, не порушуючи однорідність і не забруднюючі його. Кузов виконаний з особливо міцного металу. Вантажопідємність від 4000 кг та швидкість 30-50 км/год дозволяють знизити витрати праці, адже процесом годівлі буде керувати одна людина.

Купити кормороздавач Кормороздавач КТУ-10А, новий в інтернет магазині Agronext ви зможете за вигідною ціною 135,000 грн в Україні. Стан здоров'я, продуктивність ВРХ та інших тварин великою мірою залежить від своєчасності їх кормління. Місткі та надійні в експлуатації кормороздавачі Кормороздавач КТУ-10А, новий забезпечуватимуть якісну годівлю тварин ваших протягом багатьох літ!

Магазин Agronext бажає вам приємних покупок!

Специфікація
Основні технічні характеристики
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 2300х6670х2500
Вантажопідємність, кг 4000
Маса, кг 2300
Місткість кузова, м³ 10
Транспортна швидкість, км/год 30
Продуктивність, куб/год 72-480
Відгуки (0)
Написати відгук


Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106