Мова
ua ru

Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація)

Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація)

Виробник AGRONEXT
Артикул: 587
Наявність:
На складі
Ціна 115,000 грн
Опис

Пропонуємо кормороздавач КТУ-10А – засіб механізації роздачі кормів на фермах великої рогатої худоби. Застосовується незалежно від напрямку тваринництва.

Кормороздавач КТУ-10А – основний засіб механізації роздачі кормів для середніх та великих фермерських господарств. Основна перевага моделі КТУ-10А – велика швидкість роздачі корму, не порушуючи однорідність і не забруднюючи його. Кузов виконаний з особливо міцного металу. Вантажопід’ємність від 4000 кг та швидкість 30-50 км/год дозволяють знизити витрати праці, адже процесом годівлі буде керувати одна людина.

Стан здоров’я, продуктивність ВРХ та інших тварин великою мірою залежить від своєчасності їх кормління. Місткі та надійні в експлуатації кормороздавачі КТУ-10А забезпечуватимуть якісну годівлю ваших тварин протягом багатьох літ!

 

Кормороздавач Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація) - основний засіб механізації роздачі кормів для середніх та великих фермерських господарств. Для фермерів великою перевагою стане придбання кормороздавача продуктивністю від 480 кубів за годину. Основна перевага моделі Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація) - велика швидкість роздачі корму, не порушуючи однорідність і не забруднюючі його. Кузов виконаний з особливо міцного металу. Вантажопідємність від 4000 кг та швидкість 30-50 км/год дозволяють знизити витрати праці, адже процесом годівлі буде керувати одна людина.

Купити кормороздавач Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація) в інтернет магазині Agronext ви зможете за вигідною ціною 115,000 грн в Україні. Стан здоров'я, продуктивність ВРХ та інших тварин великою мірою залежить від своєчасності їх кормління. Місткі та надійні в експлуатації кормороздавачі Кормороздавач КТУ-10А, (капітальна реставрація) забезпечуватимуть якісну годівлю тварин ваших протягом багатьох літ!

Магазин Agronext бажає вам приємних покупок!

Відгуки (0)
Написати відгук


Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106