Мова
ua ru

Доставка

1. Відвантаження зі складу (м. Оріхів).
 
Дана послуга доступна за адресою: Україна, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Гоголя 10. При відвантаженні запчастин самовивозом разом з вашим замовленням, ми надамо вам супровідні документи. Залежно від способу оплати це: товарний чек, рахунок, видаткова накладна, податкова накладна, копії Свідоцтво про держреєстрацію і т.д.
 
2. Накладений платіж по всій Україні.
 
• «Нова Пошта»
 
Доставка — Нова Пошта
Адреси відділень в Україні
Розрахувати вартість доставки
 
Доставка - Нова Пошта
Адреси відділень по Україні
Розрахунок доставки, здійснюється на склад транспортної компаніїї «Нова Пошта» в вашому місті (по всій Україні). Головна зручність для Вас - можливість в будь-який час прийти на склад вантажоперевізника, щоб забрати замовлені запчастини. Зверніть увагу! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт, а в разі якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також повинен мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж на складі кур'єрської служби не видається! Запчастини «Нова Пошта» вимагає упаковувати в дерев'яний каркас, так як при транспортуванні запчастини можуть пошкодити інший вантаж в машині. Вартість складає від 50 грн. В основному це стосується габаритних запчастин. Враховуйте цю особливість, коли прораховуєте вартість доставки. Якщо метод оплати - накладений платіж, то враховуйте невелику переплату за пересилку грошей назад до нас. Переплата складає 2% від суми післяплати + 20 грн за оформлення послуги «Зворотній доставка».
 
• «Інтайм»
 
Доставка - Інтайм
Адреси відділень по Україні
Розрахунок доставки, здійснюється на склад транспортної компаніїї «Інтайм» в вашому місті (по всій Україні). Головна зручність для Вас - можливість в будь-який час прийти на склад вантажоперевізника, щоб забрати замовлені запчастини. Зверніть увагу! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт, а в разі якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також повинен мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж на складі кур'єрської служби не видається! Так само, якщо метод оплати - накладений платіж, то враховуйте невелику переплату за пересилку грошей назад до нас. 
 
• «Автолюкс»
 
 
Доставка - Автолюкс
Адреси відділень по Україні
Розрахунок доставки, здійснюється на склад транспортної компаніїї «Автолюкс» в вашому місті (по всій Україні). Головна зручність для Вас - можливість в будь-який час прийти на склад вантажоперевізника, щоб забрати замовлені запчастини. Зверніть увагу! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт, а в разі якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також повинен мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж на складі кур'єрської служби не видається! Якщо метод оплати - накладений платіж, то враховуйте невелику переплату за пересилку грошей назад до нас. Переплата складає 2% від суми післяплати + 15 грн за оформлення послуги «Зворотній доставка». Враховуйте цю особливість, коли прораховуєте вартість доставки.
 
• «Нічний експрес»
 
 
Доставка - Нічний експрес
Адреси відділень по Україні
Розрахунок доставки, здійснюється на склад транспортної компаніїї «Нічний експрес» у вашому місті (по всій Україні). Головна зручність для Вас - можливість в будь-який час прийти на склад вантажоперевізника, щоб забрати замовлені запчастини. Зверніть увагу! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт, а в разі якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також повинен мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж на складі кур'єрської служби не видається! Якщо метод оплати - накладений платіж, то враховуйте невелику переплату за пересилку грошей назад до нас. Переплата складає 2% від суми післяплати. Враховуйте цю особливість, коли прораховуєте вартість доставки.
 
• «Гюнсел»
 
 
Доставка - Гюнсел
Адреси відділень по Україні
Розрахунок доставки, на склад транспортної компаніїї «Гюнсел» в вашому місті (по всій Україні). Головна зручність для Вас - можливість в будь-який час прийти на склад вантажоперевізника, щоб забрати замовлені запчастини. Зверніть увагу! Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт, а в разі якщо багаж оформлений на юридичну особу, одержувач також повинен мати при собі доручення, написане від фірми в довільній формі з мокрою печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації. При відсутності документів вантаж на складі кур'єрської служби не видається!
 
3. Доставка великого замовлення.
 
При великому замовленні, відправка в Ваше місто (по всій Україні) буде проведена на напівпричіп вантажному автомобілі. Вартість доставки розраховується індивідуально, виходячи з ваги вантажу, міста доставки і інших чинників.
 
4. Додаткова інформація.
 
Ціни на сайті включають в себе сплату податків, але не включають вартість доставки (доставку оплачує покупець).

 


Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/agronext/agronext.com.ua/www/index.php on line 106