ЗЕРНОМЕТАЧІ

Для перекидання з бурту в бурт, навантаження та іншого переміщення зерна призначені зернометачі, їх надійність, ефективність та продуктивність, істотно знизять витрати з перевалки готової продукції.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-60. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -  &nbs..
  90,000 грн
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-80. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; -  &nbs..
  93,000 грн
 •  Пропонуємо зернометач ЗМ-90. Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; - &nbs..
  110,000 грн
 • Пропонуємо зернометач ЗМ-100 (ЗМ-120). Призначений для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Здатний виконувати різноманітні роботи, пов’язані з: -         завантаженням і вивантаженням зерна з зерноскладів; - ..
  130,000 грн